Про нас

Що ми пропонуєм?

Ми пропонуємо різноманітні формати, які можна редагувати на власний смак- вставити текст, змінити колір рамки, обрати дизайнерську рамку. Також з часом на нашому сайті будуть з'являтися новинки такі як нові формати, декоративні прищепки, фоторамки, бокси для фотографій, протектори для форматів: Polaroid Standart, Polaroid Wide, Maxi, SM, 10x10. 

 

Онлайн редактор

Для забезпечення комфортного замовлення ми створили онлайн редактор, де ви можете завантажувати фото та власноруч обирати для нього формат та здійснювати різні маніпуляції для декорування вашого фото.

 

Замовлення

У нас немає мінімального замовлення! 

На відміну від конкурентів у нас немає мінімального замовлення. Користувач сайту може замовити від 1 фото, що є дуже зручно, коли не є необхідність замовляти велику кількість фото. 

 

Оплата замовлення

Ми працюємо лише по предоплаті. Оскільки фотографії, які будуть для вас друкуватися вони стають індивідуальним товаром для замовника, отже ми не зможемо це замовлення (товар) перепродати іншим людям, оскільки він офромлений саме для тієї людини, яка робила замовлення.

 

Обладнання для друку та матеріали

Всі замовлення друкуються на професіональному струйному фотопринтері, ми використовуємо лише глянцевий папір щільністю 230 гр і світлостійкі фарби.