Ліцензійна угода

Вступ

Ми раді бачити Вас на сайті save-memories.com.ua.  Перед тим, як розпочати роботу з сайтом щиро просимо Вас ознайомитись з цією Ліцензійною угодою.  Ви зможете отримати доступ до сайту та можливість користуватись усіми  послугами за умови погодження та дотримання цієї Ліцензійної угоди. Дана угода стосується усіх відвідувачів та користувачів сайту. Ви автоматично погоджуєтесь з даною Ліцензійною угодою при користуванні послугами, наданими даним сайтом.  При умові непогодження з будь-якими умовами даної Ліцензійної угоди, Ви не отримаєте можливості користуватись послугами, надаваними даним сайтом.

Політика приватності

За умовами даної Ліцензійної угоди, отримана інформація, не буде розповсюджена нікому. Ваша особиста інформація буде використана лише з метою забезпечення належної якості послуг, а також її поліпшення. Згідно цієї Ліцензійної угоди при викоритсанні послуг, які надаються даним сайтом Ви даєте згоду на збір, обробку та використання особистої інфформації. Для полегшення процесу ідентифікацї ми можемо попросити Вас надати особисту інформацію. Особисті дані включають в себе, але не обмежуються, Вашим іменем, номером телефону, електронною адресою та іншою інфомацією.  Ваша електронна адреса буде використана лише для отримання Вами необхідної інформації щодо Вашого замовлення.  Ваші особисті дані можливо будуть також задіяні з метою надання коректних відповідей на задані питання. 

Конфіденційність даних

Ваші особисті дані не будуть передавати чи продавати третім особам та використовуватись ними. Задля досягнення цілей, що описані нижче, ми можемо надавати загальну демографічну інформацію , ніяким чином не пов’язану з Вашими особистими даними, нашим партнерам, довіреним особам чи рекламодавцям.

Зберігання зображень

Завантаженні Вами зоображення, будуть зберігатися на наших серверах протягом 2 днів. Після закінчення цього терміну, зоображення автоматично видаляються з наших серверів.  

Умови повернення замовлень

Якщо ваше замовлення прибуло пошкодженим або з дефектом, ми готові замінити його або вернути повністю кошти, сплачені за нього.  Просимо звернутися до нас протягом 14 днів, з отимання замовлення. 

Авторські права

Фото, які ми друкуємо - це лише ті фото, які сайт save-memories.com.ua отримує від замовника. Відповідальність за те, щоб надані сайту save-memories.com.ua фотографії не порушували жодних авторських прав чи законів, несе замовник. Сайт save-memories.com.ua ніяким чином не посягає на право власності на фото, отримані для друку від замовника. Замовник фото залишається власником авторських прав на зображення і не відмовляється від них незалежно від того чи їх надрукували.

Зміни в політиці конфіденційності

Сайт save-memories.com.ua залишає за собою право вносити будь-які зміни до політики конфіденційності у будь-який момент. Дату внесення останніх змін до політики конфіденційності можна побачити у кінці сторінки. Задля того, щоб бути проінформованим щодо будь-яких оновлень, рекомендовано перевіряти політику конфенційності на предмет змін. Ознайомлення та постійна перевірка політики конфіденційності на предмет оновлень є відповідальністю клієнта.